Oosterstraat en Zuiderstraat

Aan de Oosterstraat en Zuiderstraat in Eenrum hebben we de straat opnieuw ingericht. Ook hebben we het riool vervangen. Aannemer Koninklijke Sjouke Dijkstra voert het werk voor ons uit.

Straat en riolering

De bestrating in de Ooster- en Zuiderstraat was aan vervanging toe. Ook het riool was sterk verouderd. Beide hebben we in 2025/2026 tegelijk aangepakt. De straat heeft een nieuw wegdek gekregen met klinkers, asfalt en tegels. Dit is al klaar.

Parkeren

De parkeersituatie in de Ooster- en Zuiderstraat gaan we nog verder verbeteren. In de Oosterstraat komen ongeveer 17 parkeerplaatsen.

Zo kon je meedenken

Op 26 februari 2024 was er een inloopbijeenkomst over de nieuwe inrichting. Je kon een aantal mogelijkheden bekijken hoe de straten eruit zouden kunnen zien. Hierop kon iedereen meningen en ideeën met ons delen. Op 22 april 2024 kon je tijdens een tweede inloopbijeenkomst het aangepaste schetsontwerp bekijken. Daarna hebben we het schetsontwerp uitgewerkt in een definitief ontwerp.