Logo Het HogelandNieuwsbrief bedrijventerrein Bedum - december 2025

Terugblik informatieavond nieuw bedrijventerrein Bedum

Webversie bekijken

Beste lezer,

Op maandag 1 december 2025 was de informatieavond over het nieuwe bedrijventerrein in Bedum. We kijken terug op een geslaagde en drukbezochte bijeenkomst, waarbij omwonenden, inwoners van Bedum en geïnteresseerde ondernemers samenkwamen in de kantine van Moi Hogeland. In deze nieuwsbrief lees je meer over de bijeenkomst en over de plannen.

Wij wensen je fijne feestdagen en hopelijk tot in het nieuwe jaar!

Met vriendelijke groet,
Gemeente Het Hogeland

Over de bijeenkomst

Gemeente Het Hogeland zet stappen in de ontwikkeling van een nieuw bedrijventerrein in Bedum. Omdat er momenteel geen bedrijfskavels meer beschikbaar zijn, groeit de behoefte aan uitbreiding. De voorkeursplek is al langer opgenomen in de gemeentelijke bedrijventerreinenvisie. Tijdens de bijeenkomst op 1 december kregen bezoekers een eerste indruk van het concept-stedenbouwkundig plan.

Eerste reacties positief

Op grote panelen kon je onder meer de plattegrond, infrastructuur, groenstructuur, indeling van het terrein en de wegprofielen zien. Daarnaast was er volop gelegenheid om vragen te stellen over het proces, de uitgangspunten en de vervolgstappen. Verschillende medewerkers van de gemeente waren aanwezig om toelichting te geven. Tijdens de informatieavond waren de eerste reacties positief. Bezoekers gaven onder andere aan: ‘Fijn dat het niet alleen maar grijze blokken worden’ en ‘Wat een mooie ontwikkeling voor de ondernemers!’ Dat laat zien dat er veel betrokkenheid en interesse is voor deze ontwikkeling. 

De suggesties en aandachtspunten die bezoekers hebben meegegeven, nemen wij mee in de verdere uitwerking van de plannen.

Plannen bekijken

Je kunt de plannen nu ook digitaal bekijken op onze website hethogeland.nl/bedrijventerreinbedum.

 

Lees meer

Colofon

Gemeente Het Hogeland

088 - 345 88 88 | gemeente@hethogeland.nl | www.hethogeland.nl

Liever geen nieuwsbrief meer? Meld je dan af.